Računalniki v letu 2024 niso več prestiž, ampak potreba vsakega posameznika. Kompijuterji so ključni za zaslužek, za šolanje… Pri nakupu osebnega računalnika ali prenosnika, ne smete gledati na ceno. Ničesar ne boste prihranili z nakupom nekakovostnega računalnika. Porabili boste veliko denarja za vzdrževanje, servise in obiske računalničarja. Računalnik vam bo še vedno štekal.
Zakaj so ugodnejši računalniki Apple in ne klasični računalniki
Apple računalniki ne potrebujejo dragega vzdrževanja. Ne štekajo. Ne morete dobiti virusa. Pravzaprav niti ne potrebujete antivirusnega programa, ker so imuni na trojanske konje, viruse, piškotke. Ne rabite formatirati trdega diska in plačevati drage storitve računalničarjev, ne morete izgubiti podatkov.
Računalniki znamke Apple so sicer nekoliko dražji od klasičnih računalnikov, ampak gre za investicijo, ki se vam splača. Sploh v primeru, da imate podjetje. Številni uporabniki klasičnega PC-ja se bojijo prehoda na Apple. Strah je odvečen, saj lahko na vseh računalnikih, ki imajo Intel procesor naložite operacijski sistem Windows in vaši računalniki, bodo delovali bistveno hitreje od najhitrejšega Pc-ja.
Leto izdelave Appla, oziroma generacija procesorja ni tako pomembna. Razlike v hitrosti so praktično nične. Procesorji, ki jih nosijo računalniki so bistveno hitrejši od klasičnih procesorjev, ki jih uporablja PC. Poleg hitrejšega delovanja zagotavljajo moderen izgled vaše pisarne. V kolikor ste podjetnik in vas obiščejo poslovni partnerji, seveda opazijo tudi računalnik na katerem delate.
Računalniki so več, kot le naprave na katerih delate. So ogledalo vašega podjetja. V kolikor zaposlujete delavce, boste z Apple računalnikom naredili vtis resnega in dobrostoječega podjetja. Ne sramotite se pred poslovnimi partnerji s škatlami iz 1 sv. vojne in monitorji z odpada. S slabimi kompijuterji na mizi, sploh pred mlajšo generacijo izgubite veliko več denarja, kot bi kupili moderno delovno okolje.
Če imate v pisarni naprave, ki vam vsakodnevo povzročajo sive lase s počasnim delovanjem. Recite temu STOP. Le klik ali dva vas loči do nemotenega dela na osebnem računalniku.